X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Anahtar Teslim Kurumsal Site 3

AnasayfaYazılımlarKurumsal Firma ScriptleriAnahtar Teslim Kurumsal Site 3

Anahtar Teslim

Full Responsive (Mobil Uyumlu)

6 Ay Ticket Desteği

$11.07
(Tek Sefer)

Demo Site Demo Admin SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
- Php 7,2 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.

Her Yıl Kurumsal Site Scripti Paketlerine para vermekten sıkılmadınız mı ? Size Tek sefer para ödeyip ömür boyunca sınırsıca kullanabileceğiniz paket getirdik.  Ayrıca 6 ay Teknik destekte hediyemiz ! 

Kafanız Karışmasın diye önünüze 6-7 Paket sunmuyoruz, Tek paket ve Full Kurumsal Site Scripti ile anahtar teslim hemde çok düşük bütce ile kurulum hizmeti sağlıyoruz, Tek istediğiz sizden 1 adet alan adı ve 1 adet hosting eğer bunlar sizde yoksa çok uygun fiyatlarla size bunu sağlayabiliriz.

Kurumsal Site Scripti

Saniye'de dünya çapında binlerce web sitesi kuruluyor, Artık her esnaf online pazarlama sistemine yöneliyor ve türkiyede de ciddi derece covid-19 sonrası yükselme var ve sizde vakit kaybetmeden sizde satın alın ve satış yapamasanız dahi yıllarca iş yapmadığınız Kurumsal Site scriptine para ödemeyin !

Kurumsal Site Scripti Paketimizin içeriği ; 

Yukarıda ki paket içeriklerine ek olarak Kurumsal Site Scripti global açık kaynaklı bir sistemdir ve internette bir sürü ücretli/ücretsiz modül bulunmaktadır ve istediğiniz yazılımcıdan sorunsuzca teknik destek alabilirisiniz. 

Önemli Not : Yukarıda ki Kurumsal Site Scripti anahtar teslimdir ve 6 ay boyunca teknik destek imkanı sunulmaktadır. Bu paketimizde kesinlikle ürün girişi ve kategori düzenlemeleri gibi hizmetimiz yoktur, Sadece siteniz kurulur ve teslim edilir fakat 6 ay boyunca teknik destek ile bize ulaşarak 24 saat içerisinde gerekli cevapları alıp kendiniz yapabilirsiniz. Temanın nasıl kullanılacağına dair döküman kaynağı verilmektedir. 

En Popüler Scriptler

Anahtar Teslim Açık kaynak
Anahtar Teslim Eticaret Paketi

Anahtar Teslim Eticaret Paketi

$166.05

Hosting Billing Software by WISECP
Top