X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Euro Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Euro Türk Lirası

İzmir Ürün Satış Danışmanı

Anasayfaİzmir Ürün Satış Danışmanı

İzmir çevresinde hizmet sunan firmamız ile henüz tanışmadıysanız tam olarak doğru adrestesiniz. İzmir ürün satış danışmanı olarak çıktığımı bu yolda kapsamımızı genişleterek oldukça başarılı ve deneyimli işlerimize hızla devam etmekteyiz. Dilediğiniz her an her yerden erişim sağlayabileceğiniz satış danışmanı işlemlerimiz ile memnun kalacağınız bir hizmet sürecinin garantisini sizlere vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler şu şekildedir;

 • Ürünlerinizi pazarlamak ve en güzel şekilde reklamlarını yapmak için modellerimizle bir çekim süreci yürütmekteyiz.
 • Uzman fotoğrafçılarımız ve mükemmel ekipmanları ile çekilen ürünlerinizin fotoğraf ve videolarına editörlük yapmaktayız.
 • Photoshop ve video editör aşaması sayesinde ürünlerinizin reklamlarını canlı, enerjik, dinamik ve en gerçekçi şekilde düzenlemekteyiz. Renk tonlarına dahi büyük özen göstermekteyiz.
 • Sosyal medya hesaplarınızı yöneterek bu sahada da reklamlarınızı en iyi şekilde yapmaktayız.
 • Sponsorlu reklam yönetim uzmanlarımız sayesinde reklam aşamasını arşa çıkartmaktayız.

Bu süreçte sizlere yardımcı olacak olan ekibimizde;

 • Web site tasarımcımız,
 • Fotoğrafçımız,
 • Photoshop ve video editörümüz,
 • Sosyal medya hesap yöneticimiz,
 • Sponsorlu reklam yönetim uzmanımız yer almaktadır. Tüm hizmet tek bir çatı altında verilerek bölünmelere yer verilmez. Böylece bütün süreç verimli şekilde, bütüncül şekilde ele alınmış olur.

Aynı zamanda bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz takdirde;

 • Satış garantisi veriyoruz.
 • Tüm hizmeti tek bir paket halinde sunuyoruz.
 • Satışlarınızda oranlarınızı arttırıyoruz.
 • Sosyal medya platformlarınızda en aktif şekilde markanızı ve ürünlerinizi yükseltiyoruz.
 • Markanızın bu sektörde kalıcı olmasını sağlıyoruz.
 • Model ve mankenlerimizin çekiciliği sayesinde ürünlerinizi gerçekçi sunuyoruz.
 • Müşteri ağınızı ve potansiyelini genişletiyoruz.

Websitesi uzmanlığından modellerimizin bakımlı görünüşlerine, fotoğrafçımızın uzman ve deneyimli bilgisinden kullandığı ekipmanlara, photoshop ve video editör sistemimizden reklam yönetim uzmanımıza varana dek güçlü bir bütün elde etmekteyiz. Sunduğumuz bu hizmet e-ticaret yapmak isteyen siz değerli müşteriler için birebir hizmet olmakla beraber ürünlerinizi en güzel şekilde nasıl gösterebileceğinizi ve kendi müşterilerinize nasıl sunabileceğinizi de gözler önüne sermektedir.

İzmir Ürün Satış Danışmanı

Teknolojinin gelişimiyle ve modern çağın getirileriyle birlikte e-ticaret eylemlerinde giderek artış görülmektedir. Bu alanın gelişimine katkı sunmak ve ürünlerini en iyi şekilde tanıtmak ve satışını yapmak isteyenler için bizler de satış danışmanı olarak sizlerleyiz. Ürün ve hizmetlerinizin en iyi şekilde tanıtılmasında hem bireysel hem kurumsal olarak destek olmaktayız. Doğru kararlar alabilmeniz, işlemlerinizi en doğru şekilde gerçekleştirebilmeniz ve en önemlisi de bir web sitesinin arama motorunda en üst sıralarda yer almanız için hatalarınızı gidermeli, sitelerin kullanıcı dostu haline gelmelisiniz.

Burada devreye giren satış danışmanı ekibimizle en güzel şekilde optimizasyonlarınızı sağlıyor, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin fotoğraflamasını yapıyor, çekimlerin üzerine aşamalı bir şekilde photoshop ve video editörlüğünüzü de gerçekleştiriyoruz. Bir sosyal medya hesabınızın üzerinden organik aramalara katılabileceğiniz, keşfedilebileceğiniz ve satışlarınızı arttırabileceğinizi tüm stratejileri en güzel şekilde yerine getirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sunduğumuz hizmetler şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Sunacağınız ürün ve hizmete dair satış stratejilerimizle aşama aşama ilerliyor ve en sağlam arka planlarla çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.
 • Dijital pazarlama yöntemleri içerisinde en değerli olan reklam yönetimini hayata geçiriyoruz.
 • Websitelerinizi tamamen sunduğunuz hizmetin tarzına ve ürün içeriklerine uygun şekilde tasarlıyoruz.
 • Alanında uzman fotoğrafçımızla birlikte ürün çekimlerinizi profesyonel ekipmanlarımızla HD kalitesinde yapıyoruz.
 • Ürün çekimlerine uygulanması gereken tüm renk, efekt, değişim aşamalarını photoshop ve video editör uzmanlarımızla hayata geçiriyoruz.

Satış Danışmanı Nedir?

Sınırsız bir şekilde gelişen ve değişen teknoloji alım satım alanlarını da etkilemektedir. Buna istinaden e-ticaret kapsamında yer almak isteyenler için ürünlerin doğru ve etkili bir şekilde karşı tarafa aktarılması oldukça önemlidir. Burada devreye giren satış danışmanı elemanlarımız sayesinde, ekibimizin güçlü, profesyonel, vizyoner ve misyoner çalışmaları sayesinde çağın en gelişmiş sektöründe yer almaya sizler de merhaba diyebilirsiniz.

E-ticaret bünyesinde farklı alanlarda maddi ve manevi kayıplara yol açmadan yer almak istediğinizde ürünlerinizi en güzel şekilde tanıtmaya hazırız. İster bireysel bir firma olarak ister kurumsal bir firma olarak dijital mağazanızı tasarlamak, geniş bir yelpazeye yayılmak, ürün ve hizmetlerin fotoğraf ve video çekimlerini tamamen üst düzey kalitede gerçekleştirmek için bütüncül bir ekip olarak canla başla çalışmaya devam etmekteyiz. Dijital çağda pazarlama tamamen değişen ihtiyaçlar doğrultusunda ve beklentileri karşılayacak şekilde düzenlenir. Buna istinaden çalışma sergileyen ekimizle birlikte satış oranlarınızı en hızlı şekilde arttırabilmeniz için varız.

Bu sektöre girerken tereddüt etmeden, ürünlerinizi göründüğü gibi kaliteli bir şekilde sergilemeniz için sizlerleyiz. Her geçen gün daha fazla kitleye ulaşmak, satışlarınızda başarılarınızı arttırmak, web sitenizi görünür kılmak için ekibimizden kuşku duymadan hizmet alabilirsiniz. Her dönem giderek artan, hacimleri giderek yükselen e-ticaret alanında satış sürecinizi optimum şekilde ilerletmeniz için verimliliği ve kaliteyi baz almanız gerekir. Ekibimiz bu süreci baştan sona takip ederek ve gerekli tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak sizler için en iyisini sunmaktadır.

Satış Danışmanı Ne İş Yapar?

Geliştirdiğimiz ve yönettiğimiz tüm işlemlerde önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Ekibimizin bir bütün olarak çalışma sunduğu satış danışmanı alanında adımlarımızı sağlam bir şekilde atıyoruz. İstediğiniz hizmete bağlı olarak her işlemi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Site kurulumundan başlayan bu süreç satış aşamasına dek devam etmektedir. Pek çok konuda hizmet sunan ekibimiz sayesinde görev ve sorumluluklarımızı en verimli şekilde yerine getiriyor ve kısa süre içerisinde e-ticaret sahasında hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı oluyoruz.

Online satış stratejilerinde ve dijital pazarlama konusunda uzman olan elemanlarımız sayesinde internet üzerinden satış yapmak isteyen tüm işletme ve bireylere danışmanlık görevimizi layığıyla sunuyoruz. Site kurmak istediğinizde, sosyal medya hesaplarınızı yönetmek istediğinizde, satışlarınızı arttırmak ve geliştirmek istediğinizde, ürünlerinizin gerçekçi şekilde fotoğraflanmasını istediğinizde bizimle çalışmaktan memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Üstelik en uygun fiyatlar dahilinde alacağınız en kaliteli ve profesyonel hizmet olduğundan da emin olabilirsiniz. Satış danışmanlarımızın dahil olduğu ekibimizle birlikte;

 • İşletmelerinizin arama motorlarında en üst sıraları takip etmesi ve uzun süre yukarılarda kalması adına çözümler üretmekteyiz.
 • Kullanıcı ara yüzünüze dair web sitelerinizin tasarımlarını gerçekleştirmekteyiz.
 • Web sitelerinizi en kullanışlı hale getirerek hem sizlere hem bağlantı kuracağınız müşterilerinize kolaylık sağlamaktayız.
 • Kampanya yönetimlerinizi, promosyon yönetimlerinizi ve yapmak istediğiniz diğer tüm çalışmalarınızı takip etmekte ve yaratıcı fikirlerimiz ve tasarımlarımızla sizlerle olmaktayız.
 • Müşterilerinizin web sitelerinizi daha fazla ziyaret etmesini sağlamak adına tasarımlarımızda bazı özelliklere yer vermekteyiz.

Satış Danışmanı İlk İş Günü

Satış danışmanı hizmetimizde ilk iş günü öğrenecek birçok şey mevcuttur. Pratiğe dökemk ve kısa sürede öğrenmek adına eğitimlerimiz en verimli şekilde bilir kişiler tarafından verilir ve işlemler hızlıca başlatılır. Bizden hizmet almaya karar verdiğiniz andan itibaren sizinle olan etkili iletişimimiz zaman kaybetmeden devreye girer. Ürün yönetimlerinizi yapabilmeniz, ürün giriş bilgilerinizi doğru şekilde aktarmanız ve optimizasyonları doğru şekilde gerçekleştirebilmeniz için mutlaka uzman bir ekip ile çalışmanız atmanız gereken en önemli adımdır. İlk bir hafta web sitenizin yapımını başlatıyor ve ara vermeden ürün çekimlerine geçiyoruz. Eş zamanlı olarak yürüttüğümüz bu süreçte ödeme alt yapılarınızı hazırlıyor ve kargo anlaşmalarınızı sağlıyoruz.

İzmir Reklam Ajansı

İzmir reklam ajansı olarak sunduğumuz satış danışmanı ekip çalışmalarında reklam dair yapmanız gereken her şeyi bünyemizde barındırıyoruz. Yanlış bir reklam ne yazık ki tüm e-ticaret hayatınıza mâl olabilir. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamak, maddi ve manevi zarara uğramamak ve her adımı kararlı bir şekilde atabilmek için reklam ajansımızdan tereddüt etmeden hizmet alabilirsiniz. Bir ekip olarak e-ticarete atılmak istediğinizde sizlere gerekli olan tüm adımlara hizmet sunmaktayız. Facebook ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızı da yönetiyoruz.

Sponsorlu bir şekilde reklam yönetimini ele alıyor ve böylece performansınızda artışları da beraberimizde getiriyoruz. Site trafiğinizi analiz ederken buna bağlı olarak tanınırlığınızı da arttırıyoruz. Sunduğumuz reklam yönetimi sayesinde uzman bir şekilde tüm avantajlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Reklamlarınızı yaparak müşterilerinizi çekmenizde en önemli olan kriterlere de yer veriyoruz. Böylece bir tasarım estetiğinden öte dijital platformlarda ön plana çıkmanızı sağlıyoruz. Ürünlerinizi ve markalarınızı tanıtmak için çeşitli stratejilere ihtiyacınız vardır.

Bu stratejileri hayata geçirmek içinse uzman bir ekibe ihtiyacınız vardır. Burada devreye giren ekibimiz sayesinde;

 • Reklam kampanyalarınızı yönetmek,
 • Medya ile iletişimde etkili olmak,
 • Müşterileriniz tarafından ürünlerinizin görünürlüğünü arttırmak, yaratıcı metinler, görseller ve video gibi içerikler hazırlamak için buradayız. Hem sizlerin içeriğine hem de müşterilerinizin ihtiyaçlarına yönelik olarak özelleştirilmiş reklamlar ve tanıtımlar yapmaktayız.

İzmir Dijital Reklam Ajansı

Satış danışmanı ekibi olduğumuzu söylediğimizde yalnızca satışa dair hizmet verdiğimiz düşünülmektedir. Ancak bu yanlış algıyı yıkan hizmetimiz oldukça geniş kapsamlıdır. Bir web sitesinin yapım aşamaları, ürünlerin fotoğraflanması ve montajlanması aşaması, reklam aşaması ve satış aşamasına geçiş sürecin bütünü olarak ele alınmaktadır. Geniş yelpazemiz sayesinde;

 • Web sitelerinizin oluşturulma aşamasından satış aşamasına kadar sizlerle olmaktayız
 • Markanızı ve ürünlerinizi hem e-ticaret alanında hem sosyal medya ve dijital platformlarda ön plana çıkarıyoruz.
 • Hedef kitlenizle olan etkileşiminizi arttırmanız için etkinliklerinizi düzenliyoruz.
 • Analizlerinizi yapıyor ve raporlamalara dikkat ederek süreci geliştiriyoruz.

İzmir Reklam Şirketleri

Çevrimiçi varlığınızı güçlendirmek için çıktığımız bu yolda satış danışmanı hizmetimizle her zaman rekabetinizi ve başarınızı arttırmaya yönelik hizmet veriyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunarken aynı zamanda tüm teknik, fiziksel ve manevi gereklilikleri stratejik bilgilerimizle harmanlıyoruz. İzmir reklam şirketleri arasında yer alan firmamız sayesinde bu sahada yer almanız çok daha kolay ve keyifli olacaktır. Mağazacılıktan perakendeciliğe, tekstilden eğitime, endüstriyel mutfaktan diğer tüm alanlara varana dek sorunsuz bir süreç geçirmek istemez misiniz? O halde firmamız tam olarak aradığınız bir firmadır. Bağlı olduğunuz markayı online platformlarda en başarılı yerlere taşıyoruz. İş planlarınızda düşük maliyetlerle yüksek getiriler elde etmenizi sağlıyoruz. Uygun yazılım sistemleri kullanarak web sitelerinizin dijital konumlarını yüceltiyoruz. Görünümleri iyileştirmek adına en iyi tasarımları kullanıyor ve böylece renklerin, çizgilerin, figürlerin doğru yerlerde yer almasını sağlıyoruz.

İzmir E-Ticaret Uzmanı

Bünyemizde yer alan e-ticaret uzmanımız, satış danışmanı ve sosyal medya hesap yöneticimiz, fotoğraf ve video editörlerimiz sayesinde satışlarınızı tek çatı altından alacağınız bir hizmet ile arttırıyoruz. Hedefleriniz doğrultusunda adım adım ilerlemek adına sizler için özel teknik ve stratejiler de geliştiriyoruz. Platformlarınızın en iyi şekilde yönetilmesi için güncellemelere dikkat ediyoruz. Tamamen çağın getirileri, istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sunumlarımızı gerçekleştiriyoruz. Pazar trendlerini yakından takip ediyor ve rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. Rekabet gücünüzü arttırmak amacıyla performansınızı yakından izliyor ve en ufak bir sorunda derhal müdahale ediyoruz.

Yeni teknolojileri yakından takip ederek yenilikleri sizlere iletiyoruz. Süreci oldukça geniş bir perspektiften ele alıyor ve uygulamalarımızı gelişmiş şekilde sizlerle tanıştırıyoruz. Web sitenizde renklerin doğru kullanılmasını istemez misiniz? Müşterilerinizin gerek renklerden gerek giriş kısmından gerek ödeme kolaylığından faydalanarak sizi daha çok takip etmesini istemez misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. O halde doğru bir ekiple çalışarak bu isteklerinize çok hızlı dönüşler alabilirsiniz.

Eticaret Ajansı İzmir

Çevrimdışı satış yapmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İlk olarak web sitenizin kurulması gerekmektedir. Satış danışmanı ekibimizle web sitelerinizin özel bir şekilde tasarlanmasında birincil konumda yer alıyoruz. Satış artırmak tekniklerinde uzmanlaşmış olan ekibimiz sayesinde işletmenizi, ürünlerinizi sergilemek, alışverişi kolaylaştırmak, müşteri deneyimlerinizi arttırmak amacıyla tasarımlarımızı dahi en küçük detaylarına dikkat ederek yapıyoruz. Müşteri çekme ve çeşitli kanalları kullanarak satışları arttırmak e-ticaret alanında daha kalıcı olmanızı sağlar.

Bu kalıcılığı sağlamanız içinse gerek web sitenizin kurulumu, gerek ürünlerinizin fotoğraflanması ve videolanması, gerekse sosyal medya hesaplarınızın yönetiminin profesyonel şekilde yapılması gerekmektedir. Profesyonel şekilde ele alınmayan her şey kaybolmaya mahkumdur.

Mankenli Ürün Çekimi

Ürünlerinizin etkisini ve kullanımlarını arttırmak adına kullandığımız çekim yöntemlerimizden biri mankenli çekimdir. Modellerimiz ya da mankenlerimiz üzerine ürünleri giymekte ya da kullanır şekilde fotoğraflanmaktadır. Mankenli şekilde ürün çekimleri yaparak;

 • Ürünlerinizin gerçekte nasıl göründüğünü aktarmış oluyoruz.
 • Bakımlı modellerimiz sayesinde müşteri potansiyelini arttırıyoruz.
 • Tek bir açı yerine çeşitli açılardan çekim yaparak ürünlerinizin vücutla olan ilişkisini gözler önüne seriyoruz.
 • Ürünlerinizin özelliklerini en iyi şekilde vurgulamak adına çekici mankenlerimizi devreye sokuyoruz.
 • Alıcıların satın alma kararını etkilemek ve satın almaya teşvik etmek adına çekimlerimizi doğal ışıklı ortamlarda gerçekleştiriyor, sonrasında gerekli editörlük değişimlerini yapıyoruz.

Eticaret Ürün Çekimi

Bir satış danışmanı firması olarak e-ticaret ürün çekimlerinde dikkat edilmesi gereken tüm faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. Doğru ekipman seçimimiz en önemli kısımdır. İyi bir kameramız, uygun lenslerimşz, tripod gibi gerekli tüm detay ekipmanlarımız işimizi kolaylaştırmak ve profesyonelleştirmektedir.

Yumuşak ve doğru ışık sağlayan bir ortam seçiyoruz. Ürünlerin öncelikle temiz ve düzenli olmasına dikkat ediyoruz. Herhangi bir kusur ya da hasar durumunda bu ürünleri çekimlerde kullanmıyor ve sizleri bilgilendiriyoruz. Arka plan seçiminde sade ve tek renkli görünüme yer veriyor sonrasında düzenleme ve photoshop gibi dokunuşlarla istediğiniz görüntüleri elde ediyoruz. Ürünlerinizi farklı açılardan ve perspektiflerden çekiyor ve ürünlerin detaylarını gösterecek şekilde çekimleri ele alıyoruz.

Giysi Fotoğraf Çekimi

Tüm ürünlerinizi net, yüksek çözünürlüklü ve kaliteli şekilde sunmaya büyük özen gösteriyoruz. Bir satış danışmanı ekibi olarak ürünlerinizin bedenlerine uygun mankenler seçiyor ve böylece ürünlerin gerçekte nasıl durduğunuzu hiçbir yalana yer vermeden sunmuş oluyoruz.

Çekilen fotoğraf ve videolara düzenleme, ışık ayarı, uzak ve yakın ayarı yapıyor ve tüm renk düzenlemelerine dikkat ediyoruz. Ürünleri mutlaka birden fazla çekerek çeşitlilik sağlıyoruz. Giysileri çekerken elbette giysinin kendisini ön plana çıkarmaktayız fakat çok daha çekici görünmeleri adına ütülü olmalarına, farklı aksesuarlarla kombin yapılmasına da dikkat ediyoruz. Böylece satış danışmanı ekibimiz ve mankenlerimiz giysilerin doğal renk ve duruşlarını bozmadan sergilemiş oluyor.

Tekstil Manken İzmir

Tekstil dünyası e-ticaret sahasında en fazla yer alan ürünlerin olduğu bir dünyadır. Sizler de tekstil ürünlerinizi, online platformda yankı getirecek derecede verimli bir şekilde sergilemek için satış danışmanı ekibimize güvenebilirsiniz. Seçtiğimiz model ve mankenlerimizin güzelliği, kullandığımız ekipmanların ve platformların kalitesi sizlere zaten bu sürecin nasıl yürütüleceği konusunda en iyi fikirleri sunmaktadır.

Güvenle, telaşa kapılmadan, maddi ve manevi kayıplara uğramadan müşteri memnuniyetini elde tutmaktayız. Web sitenizi hazırlarken dahi en başından itibaren, gerek ödeme alt yapılarının kolaylığıyla gerekse ürünlerin siteye eklenmesindeki etkiyle müşteri ağınızı giderek nasıl hızlıca genişletebileceğinizi de göreceksiniz. Ön, arka, yan gibi tüm detaylı çekimleri ele almakta ve böylece baştan sonra ürünlerinizi profesyonel şekilde sergilemekteyiz.


Hosting Billing Software by WISECP
Top